O nás

KumanStav - úvod -  obklady - dlažby

Volám sa Martin Marciňak a som profesionál na pokládku obkladov a dlažieb.

Moje pôsobenie sa začalo v roku 2008, keď som si založil živnosť ako murár-obkladač. Vyučený som bol v roku 2003 a po skončení školy som pracoval vo svojom odbore kým som si nezaložil živnosť.

Pôsobil som ako živnostník a v roku 2015 som založil firmu pod názvom KumanStav, s. r. o. Pracujem prevažne sám a venujem sa pokládke obkladov a dlažieb. Moje profesionálne pôsobenie trvá už viac ako 13 rokov. Verím, že mi zdravie bude slúžiť aj naďalej, aby som vám mohol pomôcť zdokonaliť a zveľadiť vaše bývanie.

KumanStav - úvod - dlažby - podlahy - omietky

Prečo si vybrať práve nás?

Máme dlhodobé skúsenosti a svoje služby ponúkame na profesionálnej úrovni. Sme špička vo svojom odbore a radi vám okrem svojich realizačných služieb aj odborne poradíme.

Chcete zistiť viac podrobností o našich službách alebo potrebujete cenovú ponuku, ktorá bude vystavená po obhliadke ku konkrétnej službe? Kontaktujte nás alebo ak sme vás ešte nepresvedčili, pozrite si naše referencie.

KumanStav - o nás - referencie
© 2024 Všetky práva vyhradené pre KumanStav, s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.